DOLAR27,1662% 0.16
EURO28,9669% 0.2
STERLIN33,3050% -0.14
FRANG29,9757% 0.01
ALTIN1.683,62% 0,54
BITCOIN728.4720.474

Ak Parti Balıkesir il teşkilatı, parti içi eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı parti eğitim çalışmalarına devam ediyor. Çamlık Kütüphanesi’nde Dr. Ayhan Yasan ‘Siyaset’, İletişim Uzmanı Osman Fatih Cengiz ‘Etkili İletişim’ ve Hasan Şevki Bilgin ‘Sosyal ve Siyasal Araştırmalar’ konularında eğitim semineri verdi. Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Yürütme Kurulu Üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri seminerlere katılarak Ak Parti’nin saha çalışmalarında izleyeceği yöntemler hakkında bilgi sahibi oldu.

BAŞARAN: DERDİMİZ DE, ÖZLEMİMİZ DE, ÖZNEMİZ DE  VATAN, MİLLET VE BAYRAK SEVDASIDIR

Eğitim çalışmalarının önemine işaret eden Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Teşkilat eğitimi bizim önceliklerimizden biri. Ak Parti Genel Merkezi Tanıtım Medya, Ar-Ge ve Teşkilat başkanlıklarımızla birlikte bu çalışmaları yürütüyoruz. Amacımız, milletimize daha iyi hizmet verebilmek. Bugüne kadar birçok konuda vizyon projeler ortaya koyan Ak Parti, aslında siyaset akademisi ve parti içi eğitimleri ile vizyonunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Bugüne kadar bu çalışmanın uğraşını verdiğimiz gibi bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. İnşallah eğitim çalışmaları sayesinde birçok kardeşimizle partimizin misyonu, vizyonu, 2023 ve 2053 hedeflerini nasıl hayata geçireceğimizi ortaya koyacak bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştireceğiz.

“EĞİTİM SEMİNERLERİ, HALKIMIZLA BÜTÜNLEŞMEMİZİ SAĞLAYACAK”

Dr. Ayhan Yasan hocamızın katılımlarıyla Teşkilat İçi Eğitim Programlarımız kapsamında ‘Siyaset’ isimli seminerimizi gerçekleştirdik. Ardından İletişim Uzmanı ve Yazar Osman Fatih Cengiz’in ‘Etkili İletişim Yöntemleri’ ve Hasan Şevki Bilgin’in ‘Sosyal ve Siyasal Araştırmalar’ ile ilgili eğitim seminerlerimizi gerçekleştirdik.

Önümüzdeki günlerde halkımızla bütünleşen, hemhal olan daha iyi çalışmalar yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki seçimde de bu farkımızı ortaya koyacağız. 19 yıldır Türkiye’de yapılamayanı ve yaptırılmayanı yapan, hayal eden ve gerçekleştiren bir Ak Parti var. Bizim derdimizde, özlemimizde, öznemiz de vatan, millet, bayrak sevdasıdır. Yaparsa Ak Parti yapar. Çünkü, bizim yoldaşımızda, sevdamız da milletimizdir. Güçlü teşkilat, güçlü Ak Parti ve güçlü Türkiye yolunda durmak yok yola devam diyoruz. Bu duygularla parti içi eğitimlerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP