DOLAR27,1669% 0.16
EURO28,9979% 0.31
STERLIN33,3783% 0.08
FRANG30,0386% 0.23
ALTIN1.684,01% 0,56
BITCOIN727.0990.532

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, vatandaşı dinliyor

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili MKYK Üyesi Belgin Uygur, Bandırma’da kırsal mahallelerde vatandaşları ziyaret etti, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu desteğiyle kurulan işletmelerde bulundu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili MKYK Üyesi Belgin Uygur, ilçe gezilerine devam ediyor. Bandırma’da Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel, İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Alkan,  Tarım ve Kırsal Kalkınma Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Kar ile birlikte Yeni Ziraatlı, Çakıl ve  Emre  kırsal mahallelerine giden Ak Parti Balıkesir Milletvekili MKYK Üyesi Belgin Uygur, vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinledi.

Uygur, “Balıkesir’imizin bütün ilçelerini, bütün mahallelerini ilk günkü aşkla ve şevkle dolaşmaya ve gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Bandırma Dedeoba Mahallemizde geçtiğimiz günlerde meydana gelen sağanak yağış ve selde zarar oluşan arazileri yerinde inceleyip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Sel felaketinin gerçekleştiği günlerde Dedeoba Muhtarımız İlhan Yağdı, İlçe Başkanımız Mehmet Doğan ve Tarım İl Müdürümüz Erkan Alkan ile yaptığımız istişareler sonucunda Tarım İl Müdürlüğü ekiplerimiz hasar tespit çalışması yapmıştı. Tarım arazileri hasar gören çiftçilerimizin zararlarının giderilmesi için gerekli makamlarla irtibata geçmiştik. Her zaman köylümüzün, çiftçimizin yanındayız” dedi. Uygur, TKDK desteğiyle kurulan Yedi Bahçe Zeytincilik’ i ziyaret ederek işletme sahibi Necati Tekin’den bilgi aldı.

Uygur, “Bölge ekonomisine katkısı olan bu ve benzeri tesislerin artması için devletimiz her türlü desteği vermeye hazır. Yeter ki girişimcilerimiz cesaret etsinler. Tarım şehri Balıkesir’imizde bu tarz işletmelerin çoğalmasını temenni ediyorum. Göreve geldiğimiz günden bugüne yılmadan, yorulmadan hep daha güzele ulaşmanın gayretiyle çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi bizim yoldaşımız millettir. Milletimizle beraber yürüdüğümüz müddetçe bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.  Bugün bizleri ağırlayan Bandırma İlçe Başkanımız Mehmet Doğan, Kadın Kolları Başkanımız Oya Yücel ve teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP