DOLAR27,1669% 0.16
EURO28,9979% 0.31
STERLIN33,3783% 0.08
FRANG30,0386% 0.23
ALTIN1.684,01% 0,56
BITCOIN727.0990.532

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’den yatırımlara sıkı takip

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi ve Havran’da incelemelerde bulundu. Canbey, İvrindi-Bergama-Korucu Yolu’na Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan ödenek ayrıldığını, Havran’a GES ve Millet Bahçesi yapılacağını açıkladı.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, saha çalışmalarına devam ediyor. Havran programına Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan Milletvekili Canbey, hastanede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Canbey, pandemi döneminin kahramanları olan tüm sağlık çalışanlarına  teşekkür etti.

“GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ VE KOCA SEYİT MİLLET BAHÇESİ HAVRAN’A HAYIRLI OLSUN”

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u ziyaret eden Milletvekili Canbey, “Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u ziyaret ederek ilçemizde yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. GES projesi ve sürecini başından beri takip ettiğimiz Koca Seyit Millet Bahçemizin ihale süreci tamamlandı. Havran’a hayırlı olsun” dedi.

Havran’ın ardından İvrindi’ye geçen Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Ak Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçede devam eden eğitim yatırımlarını inceledi.

Canbey, “Eğitim yatırımlarımızı artırmaya, projeleri takip etmeye devam ediyoruz. İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, İlçe Başkanımız Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Yücel, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Merve Göktaş ve okul idarecilerimiz ile birlikte İvrindi Okullar Bölgesindeki çalışmaları ve yapımı devam eden 2 halı saha, 1 basketbol sahası ve 1 tenis kortu projelerini yerinde inceledik. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i de ziyaret eden Canbey, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“İVRİNDİ-KORUCU-BERGAMA YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR”

Milletvekili Mustafa Canbey, “Balıkesir’deki yatırımları adım adım takip ediyoruz. İvrindi-Korucu-Bergama yol çalışmasını Bursa Karayolları Bölge Müdürümüz Ömer Güzel, İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz ve İlçe Başkanımız Muharrem Akçal ile birlikte yerinde inceledik.   Edremit sahil yolunu Korucu yoluna bağlayan çevre yolunda son aşamaya gelindi. Toplamda 10 milyon liraya mal olan çevre yolu kısa süre içinde tamamlanacak. İvrindi-Korucu-Bergama yolunda ise çalışmalar kısa zaman içinde başlayacak. Ulaştırma Altyapı Bakanlığımız tarafından gerekli ödenek desteği verildi. Yolumuzdaki çalışmaların başlaması ve hızlı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” dedi.

İvrindi Belediyesi’nin İvrindi Kuzusu Damızlık Üretim Çiftliği’ni inceleyen   Canbey, “Meşhur İvrindi kuzumuzun genlerini muhafaza ederek, soyunun devamını sağlayan bu önemli çiftliği kuran Yusuf başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Mustafa ATİK

YORUM YAP