DOLAR27,3861% 0.25
EURO29,0664% -0.07
STERLIN33,4657% 0.04
FRANG29,9498% 0.01
ALTIN1.627,65% -0,90
BITCOIN750.4070.691

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir tarlaya girdi biber ekti

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Tatlıpınar Kırsal Mahallesi’nde tarlada biber ekimi yapan çiftçilere yardım edip biber ekti. Aydemir, “Balıkesir’in bereketli topraklarının her karışını eken çiftçilerimiz kırsal kalkınmanın öncüsü olacak” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesirli hemşehrileri ile bir araya geldiği ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerine Karesi İlçesi ile devam eden Aydemir, Ak Parti Karesi İlçe Başkanlığında dava arkadaşları ile bir araya geldi. Aydemir, burada İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy ve Başkan Vekili Cemal Kocataş ile birlikte parti çalışmalarını ve ilçenin ihtiyaçlarına yönelik talepler ile ilgili bilgi aldı.

Milletvekili Aydemir, Balıkesir ziyaretinde hemşerilerine müjde de verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Karesi Belediyesi’nin ortak projesi kapsamında Büyükpınar, Yaylacık ve Tatlıpınar yolunun yapıldığı müjdesini veren Aydemir, “Ak Parti olarak hemşehrilerimize hizmet vermeye doyamadık, doymuyoruz. Balıkesir ve Balıkesirlilere hizmet etmekten mutluyuz, hizmet etmeye de devam edeceğiz. Birlikte büyüyeceğiz Balıkesir” dedi.

Aydemir, Tatlıpınar Kırsal Mahallesi’nde yaşayan 89 yaşındaki Ayşe Gökçe’yi ziyaret ederek hayır duasını aldı. “Gece gündüz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dua eden Ayşe teyzemize rabbim sağlıklı, hayırlı ömür nasip etsin inşallah” diyen Aydemir, “Milletimizle buluşmak için çıktığımız bu yolda ziyaretlerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların dertlerine ortak olacağız. Sahaya inerek taleplerini bizzat kendi ağızlarından dinlemeye devam edeceğiz” dedi. Tarlada çalışan çiftçilerle birlikte biber ekimi yapan Aydemir, Balıkesir’in bereketli topraklarının her karışını eken çiftçilerin kırsal kalkınma anlamında öncü olacaklarını ifade etti.

Koronavirüs salgını sebebiyle gelişmiş bazı ülkeler gibi Türkiye’nin de zor bir süreçten geçtiğini kaydeden Aydemir, “Tüm zorlukların üstesinden birlik ve beraberlikle geleceğiz” dedi. Aydemir , Yaylacık  ve  Büyükpınar Mahallesinde 90 yaşındaki Rukiye teyze ile 96 yaşındaki Hasan amcayı ziyaret etti. Aydemir’e Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Kadın Kolları İlçe Başkanı Ayfer Özsoy, Karesi İlçe Başkanvekili Cemal Kocataş ile Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan eşlik etti. Çiğdem AKBAY

YORUM YAP