DOLAR28,9314% 0.05
EURO31,2125% 0.17
STERLIN36,3390% 0
FRANG33,0531% 0.03
ALTIN1.884,39% 0,03
BITCOIN1.281.9331.285

Ak Parti’de gençler Bayram’la devam

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları’nın kongresinde seçimlere tek aday olarak giren Muhammed Zahid Bayram güven tazeledi. Kongreye Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de katıldı.

Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları’nın 6. olağan genel kurulu Alpaslan Türkeş Spor Salonu’nda yapıldı. Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ün de katıldığı kongrede Muhammed Zahid Bayram tek aday olduğu seçimlerde güven tazeledi.

Divan Başkanlığını MKYK üyesi Vahit Atalan’ın yaptığı kongrede konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, Ak Parti’nin sıradan bir parti olmadığını bir dava hareketi olduğunu söyledi.

“BALIKESİR İÇİN YOL ALAN BİR AİLEYİZ”

Bayram, “Attığımız her adım yeryüzü mazlumlarına umut oluyor. Bunun farkındayız. Ülkemizde geçmişte yaşananları unutmadık. Siyasetin en önemli amacı olan millete hizmet ve mazlumun yanında olmaya, Ak Partili gençlik olarak geleceği inşa etmeye yılmadan, yorulmadan devam edeceğiz. Hiçbir zaman unutmadık ki; partimizin istikbali biz gençlerin omuzlarındadır. Bizim davranışlarımız ecdadımıza yaraşır bir gençlik davranışı olacaktır.

Ak Parti ailesi öyle büyük bir aile ki bugün Balıkesir’de 14 bin genç üyesi birbirine bağlı, genç, yaşlı, çocuk demeden büyüyen el ele, gönül gönüle yükselen, Balıkesir için yol alan bir ailedir. Büyük davalar büyük gayretler ister. Davanın sahibi haktır. Hak olan davada zafer muhakkaktır. Bundan dolayı Ak Parti gençliğinin üzerine çok ciddi sorumluluklar düşmektedir. Bizler sadece tribünleri doldurmak için bir araya gelemeyiz. Bugünlerin kıymetini bilerek, sahip çıkarak tüm dünyada ilahi kerimetullah hakim olana kadar koşturacak olan kadrolar işte bu güzel kadrolardır” dedi.

CANBEY: GENÇLERİN FARKINDAYIZ

Ak Parti Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, siyasette gençlerin önemine dikkat çekti.

Ak Parti olarak gençlerin farkında olduklarını kaydeden Canbey, “Bizim gerçekten davasına sahip çıkan şuurlu bir gençliğimiz var. Bu yüzden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her daim gençlere sahip çıktı. Biz gençliğin seçilme yaşını 18’e indirirken bunu geçlere verdiğimiz değer, gençleri siyasete katmak için gençliğin enerjisini bu ülkeye katmak için yaptık. Gençlerimizi ülkemizin dört bir yanında hizmet etmesi için devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran da; Balıkesir’deki Gençlik Kolları kongresiyle seçim sürecini tamamlayarak Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine gösterdiği 2023 ve 2024 hedefleri için çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Kongreye, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İzmir İl Gençlik Kolları Başkan Eyüp Kadir İnanır, İlçe belediye başkanları ilçe gençlik kolları başkanları ve çok sayıda genç katıldı.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Muhammed Zahid Bayram başkanlığında oluşan Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Ahmet Bacakoğlu, Ahmet Enes Erdem, Ali Yumuş, Aygül Ellikçi, Batuhan Özmen, Bengü İnan, Beyza Bendez, Bircan Coşkunsu, Burcu Öztürk, Burcugül Yıldız, Burhan Alkan, Çağla Hasgül, Ebuzer Özkan, Emel Akdeniz, Emirhan Bilen, Eray Taner, Eren Küçük, Erol Cansel, Esra Eroğlu, Fatih Talas, Fatmanur Kopuk, Furkan Döşeme, Gökhan Tanaydın, Hatice Seyyar, Hüseyin Atikler, İsmailcan Kocuklu, Kamil Yağız Yılmaz, Kübra Kayan, Mahmut Ala, Mehmet Furkan Özen, Mert Nazmi Vizili, Murat Ustalı, Mustafa Şen, Necati Çapacı, Okan Yavuz, Ömer Ayvaz, Ömer Faruk Çorlak, Ömer Kurt, Özlem Kandemir, Rabia Ay, Sabri Karaca, Samet Coşkun, Semih Karaduman, Serkan Tetoğlu, Sevcan Karaduman, Veysel Said Ertunç, Volkan Uzun, Yücel Yağdıran, Yüksel Aldevir.

Haber: Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP