DOLAR28,9307% 0.05
EURO31,2085% 0.16
STERLIN36,3999% 0.13
FRANG33,0624% 0.04
ALTIN1.887,30% 0,18
BITCOIN1.279.1091.033

Ak Parti’de yeni yönetim toplandı

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti’nin Balıkesir İl yönetimi, Ekrem Başaran başkanlığında ilk toplantısını yaptı. İl yönetiminin birbirleriyle tanıştığı toplantıda Başaran, yeni yönetimi Balıkesir’i 2023’e taşıyacak kadro olarak tanımladı.

Ak Parti Balıkesir 7. olağan kongre süreci, yapılan il kongresi ile tamamlandı. Kurtdereli Spor Salonu’nda yapılan kongrede Ekrem Başaran delegelerin oyuyla yeniden il başkanı seçildi. Güvenlik ve sağlık tedbirlerinin en üst düzeyde olduğu kongreye, Ak Parti teşkilatları ve izleyicilerden yoğun katılım yaşandı.

Yeni yönetim asil ve yedek kurulu üyeleri ile ilk toplantısını İl Başkanı Ekrem Başaran başkanlığında Balıkesir Koordinatör Milletvekili Şahin Tin ve Balıkesir MKYK Üyesi Milletvekili Yavuz Subaşı ve Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram ile gerçekleştirdi.

İl Başkanı Ekrem Başaran, toplantıdaki herkesi Balıkesir’i 2023’e taşıyacak kadro olarak tanımladı. “Bugüne kadar birlik ve beraberlik içinde Balıkesir’e hizmet ettik, bundan sonra da sıra Balıkesir’i 2023’e taşımaya geldi. İnşallah hep birlikte gelecek nesillere layık bir Balıkesir’i hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Ak Parti Balıkesir 7. olağan il kongresine canlı video konferans yoluyla bağlanan Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen İl Başkanı Ekrem Başaran; “Sayın Cumhurbaşkanım Kuva-yi Milliye şehri Balıkesir’den, bileği pazusu güçlü Havran’lı Koca Seyit’in, Kurtdereli Mehmet Pehlivan’ın torunları, ilim ve gönül ehli Hasan Basri Çantay hazretlerinin ve Gönenli Mehmet Efendi’nin torunları olarak inandığımız yolda tüm teşkilatımızla size yol arkadaşlığı yapmanın haklı gururu ve onurunu yaşıyoruz” dedi.

Toplantının ardından, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İl Yönetimi ile birlikte Balıkesir Koordinatör Milletvekili Şahin Tin ve Balıkesir MKYK Üyesi Milletvekili Yavuz Subaşı, Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, il asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri ile Kuvayı Milliye Anıtını ziyaret etti. Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP