Altıeylül Belediye Başkanı Avcı: Bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz

0
106

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, yayınladığı mesajla halkın bayramını kutladı.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, ilçede Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini söyledi. Başkan Avcı, “İlçemizde 2000 aileye Ramazan Ayı boyunca 1 Milyon lira değerinde gıda, giysi ve çeşitli sosyal yardımlar yaparak ihtiyaç sahibi vatandaşların elinden tutmaya çalıştık.

Yine Ramazan Ayı Boyunca 800 öğün yemeği iftar sofralarına ulaştırdık. 1000’e yakın vatandaşımızın 86 bakkal dükkânında bulunan borcunu sildik. Bu Ramazan çok şükür ki 2 yıl aradan sonra vatandaşlarımızla tekrar iftar sofralarında buluşmanın, Ramazan akşamlarında bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşadık. Altıeylül Belediyesi olarak yine bu mübarek ayda da vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik. Bizler sizlerin daha rahat bir yaşam sürmesi için gece gündüz demeden çalışmaya ve gayret etmeye devam edeceğiz.

Bundan sonra da yine sizlerin yanında olarak güzel ilçemiz için projeler üretmeye, tüm mesaimizi Altıeylül’ümüz için harcamaya devam edeceğiz. Bayramlar dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği; yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği;  birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı özel günlerdir. Bayramlarda gönül kapılarımızı birbirimize açalım. Aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatalım. Hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret edelim ve çocuklarımızı sevindirelim.

Bu duygu ve düşünceler ile başta Altıeylüllü hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, Rabbimden bu bayramın hepimize, bütün insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here