Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, personelini ödüllendirdi

0
80

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 2021 yılı personel performans ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre dereceye giren personelini ödüllendirdi.

Mutlu bir şehri dizayn etmek için motive olmuş mutlu personel çalıştırmanın önemini çok iyi bildiklerini kaydeden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 2021 yılında düzenlediği personel performans ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre  dereceye giren personele ödüllerini takdim etti.

Başta tüm personelin kendi mesai arkadaşlarını değerlendirdiği anketin ardından birim müdürleri ve başkan yardımcıları da kendi personelini çalışma performanslarını göz önünde bulundurarak değerlendirdi.

Değerlendirme sonucu 10 üzerinden 9 ve üzeri puan alarak biriminde dereceye giren personel 2 bin lira, yine kendi biriminde dereceye girerek 9 puanın altında değerlendirilen personel bin 500 liralık ödülün sahibi oldu. Belediyede 20 personel ödüle layık görüldü.

Ödül töreninin yanı sıra personeli ile çeşitli konularda da istişare yaparak onların çalışma performansını artırmak için fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Hasan Avcı “Değerli mesai arkadaşlarımızla istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirerek performans ölçümü sonucu dereceye girenlere ödüllerini verdik. Altıeylül’ümüz için gece gündüz demeden gayret eden çalışma arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyoruz” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here