Altıeylül’de muhtar zirvesi

0
80

Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde 13 merkez ve 81 kırsal mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Altıeylül’de belirli periyotlarla düzenlen muhtarlar toplantısının sonuncusu Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin’in de katılımıyla Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde yapıldı.

94 mahalle muhtarıyla birlikte devletin diğer kurumlarının temsilcilerinin de katıldığı istişare toplantısında karşılıklı bilgi alışverişi yapılarak Altıeylül için iş birliği ile yapılabilecek konular ele alındı.

AVCI: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İstişare toplantısında Kaymakam Bilgin ile Belediye Başkanı Avcı’ya fikir ve isteklerini ileten muhtarlar, toplantının kendileri için çok verimli geçtiğini dile getirdi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Kaymakamımız Turgay Hakan Bilgin ve muhtarlarımızın katılımıyla Altıeylül’ümüzün ihtiyaçları noktasında istişarelerimizi sürdürüyoruz. İnşallah, hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here