DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7173 % 0.35
STERLIN 39,3105 % 0.17
FRANG 35,3208 % 0.17
ALTIN 2.022,63 % 0,22
BITCOIN 1.617.518 -0.4
Yayınlanma Tarihi :

Arslan, deprem bölgesinde

Arslan, deprem bölgesinde

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, beraberinde başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte deprem felaketinin yaşandığı illere gitti. Bölgede yürütülen çalışmalara destek olan Arslan, depremzedeleri ziyaret ederek, acılarına ortak oldu.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen deprem felaketinin ardından Edremit Belediyesi hemen harekete geçerek iş makinesi, destek personel ekibi, seyyar mutfak ve onlarca TIR yardım malzemesini hızlıca bölgeye sevk etti.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’da beraberinde CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Tümdeniz Çelebi, Tayfun Gerkuş ve meclis üyeleri ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı illere gitti.

Kahramanmaraş merkez, Elbistan, Nurhak ilçeleri, Adıyaman Gölbaşı ilçelerinde arama kurtarma çalışmalarına destek olan Arslan ve beraberindekiler depremzedelerle bir araya geldi. Yanında götürdükleri yardımları birinci elden teslim edip başsağlığı dileklerini iletti.

Belediye Başkanı Arslan, deprem bölgesinde özellikle soğuk hava şartlarında çadırlarda yaşamak durumunda olan çocuklar için oyuncak ve yiyecek dağıtımı yaparak depremzedelerimizin acılarına ortak oldu.

Arslan, Kahramanmaraş Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’la görüşerek son durum hakkında bilgi aldı, Edremitliler’in başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini sundu.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Depremden etkilenen bölgelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek Edremitlilerin başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettim. Yardım noktasında Edremit adına üzerimize düşeni yapmak için hazır olduğumuzu belirttim. El Birliği ve dayanışma ile yaralarımızı hep birlikte saracağız. Hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP