DOLAR27,1693% 0.17
EURO28,9468% 0.14
STERLIN33,3148% -0.1
FRANG30,0040% 0.11
ALTIN1.682,44% 0,47
BITCOIN725.7420.354

Balıkesir Milletvekilleri Belgin Uygur ve Mustafa Canbey Kırsalda

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur ve Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Bigadiç ve Sındırgı’da incelemelerde bulundu, kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

İLK ZİYARET BİGADİÇ’E

İlk durakları Bigadiç olan Milletvekilleri Belgin Uygur ve Mustafa Canbey, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Başkan Yardımcıları Süleyman Saran, İsmail Akgün ile biraraya geldi. Uygur ve Canbey, Avcu ile yapımı devam eden Hidroterapi ve Fizik Tedavi Merkezi, hastane ek binası, Adalı Barajı, kapalı pazar yeri, cami ve Hükümet Meydanı ile Gençlik Merkezinde incelemelerde bulunarak projelerin son durumları hakkında teknik ekiplerden bilgi aldı.

Milletvekilleri Uygur ve Canbey, Beğendikler Mahallesi gençlerinin düzenlediği piknik etkinliğine katıldı. Gençlerle biraraya gelmekten, onları bu sıcak ortamlarında kucaklayıp, onların dertlerini dinleyip hasbihal etmekten memnuniyet duyan milletvekilleri misafirperverlikleri için Muhtar Süleyman Örgen’e ve gençlere teşekkür etti.

SINDIRGI KIRSAL MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

Ak Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur ve Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Sındırgı’da Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve İlçe Başkanı Mehmet Cemil Atla ile birlikte Sındırgı Zeytin Dalı Meydan Parkta vatandaşlarla biraraya geldi, yapımı devam eden Sındırgı Kocahan Çarşı Projesi, Jeotermal su ile ısınan yarı olimpik yüzme havuzu, Balkuru Jeotermal Sebze ve Meyve Kurutma Tesisi, 18 Derslikli Cumhuriyet Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Milletvekilleri Uygur ve Canbey, Alacaatlı, Gölcük ve Akçakısrak mahallelerini ziyaret etti.

“SEÇİMDEN SEÇİME SAHAYA İNMİYORUZ”

Milletvekili Uygur, “Tabiatı, doğal güzellikleri ve şifalı suları ile Balıkesirimizin incise, baba ocağım Bigadiç’te ve Doğal Şehir Sındırgı’da olmaktan büyük memnuniyet duydum. Esnafımızla, hemşehrilerimizle bir araya gelip sohbet ettik, her zaman halkın yanındayız. Vatandaşın derdiyle dertlenip, sorunlarını çözmek için canla başla çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerimize sağlık, sıhhat ve bereketli işler diliyorum. Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ve Sındırgı Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş’ı da Ak Partimizin sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçelerimizde yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. İlçelerimizi turizm, ticaret, tarım, termal su ve diğer konularda desteklemek ve kalkındırmak için birlik beraberlik içinde çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Teşkilatlarımızla birlikte yaptığımız ilçe çalışmalarımızda hem teşkilatımızla istişare ediyor hem de hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz. Bizler seçimden seçime sahaya inen bir siyasi parti ve teşkilat hiçbir zaman olmadık. Gece gündüz demeden, köy kasaba demeden daima milletimizle kucaklaşan, derdini dinleyen bir siyasi anlayış geliştirdik. Bugün de Bigadiç ve Sındırgı’da güler yüzlü, sıcak kanlı hemşehrilerimizle hasbihal etmekten memnuniyet duyduk. Memleketimizi adım adım dolaşmaya ilk günkü aşkla ve şevkle gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yapacak daha çok işimiz yürüyecek daha çok yolumuz var” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Millletvekili Mustafa Canbey de; “Balıkesir’imizin iki güzel ilçesi Bigadiç ve Sındırgı’da hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İki ilçemizde de ak belediyecilik anlayışıyla hizmet destanları yazan çalışkan belediye başkanlarımız var. Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu’yu ve Sındırgı Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş’ı başarılı çalışmaları için tebrik ediyorum. Devam eden projeleri geze geze bitiremedik. Bigadiç ve Sındırgılı hemşehrilerimiz her şeyin en güzelini hak ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeşille bezenmiş, modern zamana ayak uyduran, temiz ve daha yaşanabilir ilçeler oluşturmak için çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi. Mahmut ACARÖZ

YORUM YAP