Balıkesirspor, Büyükşehir’e çıkarma yaptı

0
103

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul’un ardından göreve gelen Nedim Ömer başkanlığındaki Balıkesirspor Yönetim Kurulu, ilk önemli ziyaretlerini Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Ylmaz ve Başkan Vekili Yasin Sagay’a yaptı.

Kırmızı-beyazlı kulübün resmi internet sayfası aracılığıyla konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Başkanımız Nedim Ömer ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz ile Balıkesirspor’umuzun hedeflerinin konuşulduğu ziyarette Balıkesirspor’umuza başarı dileyerek Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman kulübümüzün yanında olduklarının ve olmaya devam edeceklerinin sözünü verdi.

Başkanımız ile Yönetim Kurulu Üyelerimizi en iyi şekilde ağırlayan Sayın Yücel Yılmaz’a hem destekleri hem de misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.”

Balıkesirsporlu yöneticilerin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın ardından Başkan Vekili Yasin Sagay’a gerçekleştirdiği ziyaret ise “Başkanımız Nedim Ömer ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sayın Yasin Sagay’ı makamında ziyaret etti. Başarı dileklerini ileterek Balıkesirspor’umuza desteğini her zaman sürdüreceğini belirten ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sayın Yasin Sagay’a hem destekleri hem de misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” ifadeleriyle duyuruldu. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here