Balya’da çalışmalar arttı

0
80

Balya Belediyesi vatandaşların hak ettikleri yaşam kalitesine ulaşmaları için var gücüyle çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde devam eden parke taş tadilat çalışmalarını sürdüren Balya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Koyuneri Kırsal Mahallesi’ndeki yolların onarımını yaptı.

Koyuneri Kırsal Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Belediye Başkanı Gaga, ağır kış şartları yaklaşırken hava durumunun elverdiği sürede eksikleri gidermeye devam edeceklerini söyledi.

“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Gaga, “İlçemizde kış ayları ağır geçiyor. Havalar iyice soğumadan ve kar yağışı gerçekleşmeden yaptığımız plan doğrultusunda çalışmalarımızı ekiplerimiz sürdürüyor. Geçtiğimiz yaz aylarını belediye olarak çok iyi değerlendirdik. Kırsal mahallelerimiz başta olmak üzere ilçe merkezindeki mahallelerimizin eksiklerini tamamladık ve tamamlamaya devam ediyoruz. Hava durumu el verdiğince de vatandaşlarımızın isteklerini bir bir yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

“BİR YANDAN DA KIŞA HAZIRLANIYORUZ”

Balya Belediyesi olarak kış aylarına hazır olduklarını da sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Orhan Gaga, “İlçemizde kış şartları ağır geçiyor ama biz belediye olarak şimdiden önlemlerimizi aldık. Olumsuz hava koşullarında belediyemiz ekipleri nerede bir sorun yaşanırsa yaşansın hemen müdahale edecek seviyededir. Özellikle kar yağışından olumsuz etkilenen ilçemizin kırsal mahallelerinde yaşanması muhtemel sorunlar öncesinde yönetim olarak gerekli planlamaları yapmış bulunmaktayız” diye konuştu.

“GÖNÜLLERE GİDEN YOLU İNŞA EDİYORUZ”

Koyuneri Kırsal Mahallesi’nde vatandaşlarla da buluşan Belediye Başkanı Orhan Gaga, “İlçemizde yaşayan her bir vatandaşımız bizim için çok değerli. Biz belediyecilik hizmetlerini yerine getirirken bir yandan da gönüller inşa ediyoruz. İlçemiz genelinde yaşayan vatandaşlarımızı sık sık ziyaret edip onların istek, öneri, ve şikayetlerini dinliyoruz. Vatandaşlarla yaptığımız buluşmalar bizim hizmet götürmedeki önceliklerimizi oluşturuyor. Topladığımız öneriler doğrultusunda çalışma programı hazırlayarak hizmet üretme noktasında ekiplerimiz gerekirse gece gündüz çalışarak sorunları çözüyor” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here