Yayınlanma Tarihi :

Başkan Arslan’dan Örnek Hareket

Edremit’te Ak Parti’nin Aşure Hayrı davetine katılan CHP’li Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, kazanın başına geçip vatandaşlara Aşure dağıttı. Arslan, “Hangi siyasi görüşten olursa olsun Edremit’te yaşayan herkesin belediye başkanıyım. Birliğin ve dirliğin simgesi olan Aşure hayrına davetleri nedeniyle Ak Parti Edremit İlçe Teşkilatına ve Ak Partili Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Siyasette yıllardır partiler arasında yaşanan birbirini yok sayma, ötekileştirme hastalığı, yerini dostluğa ve ortak değerlerde buluşmaya bırakıyor.

Edremit’te dün Ak Parti teşkilatı düzenlediği Aşure Hayrına CHP’li Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı da davet ederek. son zamanlarda görülmeyen siyasi nezakete imza attı.

Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da genel ve yerel siyasette hemen hemen her gün karşı karşıya geldikleri, en büyük rakiplerinden olan Ak Partinin davetine katılarak siyasi nezakete aynı nezaketle cevap verdi.

“BEN EDREMİT’TE YAŞAYAN HERKESİN BAŞKANIYIM”

Ak Parti’nin Aşure Hayrında kazanın başına geçerek vatandaşlara Aşure ikram eden Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Ak Partililerin hayrının kabul olmasını diledi. Başkan Arslan, “Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Aşure hayrında vatandaşlarımızla bir aradayız. Hangi siyasi görüşten olursa olsun Edremit’te yaşayan herkesin belediye başkanı olarak, birliğin ve dirliğin simgesi olan Aşure hayrına davetleri nedeniyle Ak Parti Edremit İlçe teşkilatına ve Ak Partili belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP