DOLAR 31,1523 % 0.02
EURO 33,8250 % 0.01
STERLIN 39,5713 % 0.11
FRANG 35,4527 % 0.09
ALTIN 2.033,96 % 0,05
BITCOIN 1.782.110 4.503
Yayınlanma Tarihi :

Canbey’den yeni yıl mesajı

Canbey’den yeni yıl mesajı

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yayınladığı mesajla vatandaşların yeni yılını kutladı. Canbey, “İnşallah, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizi Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaştırdığımızda, bölgemizde ve dünyada yepyeni bir dönemi de başlatacağız” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Canbey, “Hep birlikte tarihi hadiselere şahitlik ettiğimiz 2022 yılını geride bırakıyor, inşallah, çok daha güzel gelişmeleri yine hep birlikte yaşayacağımız 2023 yılına giriyoruz” dedi.

“31 KANUN TEKLİFİNİ, 49 ULUSLARARASI ANLAŞMANIN ONAYLANMASINI YASALAŞTIRDIK”

2022 Yılını TBMM’de ve Balıkesir’de oldukça yoğun, önemli, verimli programlarla, çalışmalarla, hizmetlerle değerlendirdiklerini söyleyen Canbey, “2022 yılı içerisinde Gazi Meclis’imizin çatısı altında Sosyal Medya Kanunu, Çevre Kanunu ve birçok ekonomik düzenlemeler de olmak üzere 31 kanun teklifini, 49 uluslararası anlaşmanın onaylanmasını yasalaştırdık. Ülkemizde; insansız savaş uçağı Bayraktar Kızılelma’nın ilk uçuşunu gerçekleştirmesi, en yüksek barajımız Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santrali’nin hizmete girmesi, yerli otomobilimiz TOGG’un seri üretime başlaması, Pençe Kilit ve Pençe Kılıç Harekatlarımız başta olmak üzere terörle mücadeledeki başarılarımız, ATAK Helikopteri, Gökbey gibi birçok yerli ve milli savunma sanayi ve teknolojisinin hayata geçmesi bizleri sevindiren yegâne olaylardır. Balıkesir’e yeni öğrenci yurtları, spor tesisleri, barajlar, okullar, hastaneler, yollar ve çok sayıda alt yapı ve üst yapı hizmetlerini kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

“AMACIMIZ ÜLKEMİZİ VE ŞEHRİMİZİ TÜRKİYE YÜZYILINA HAZIRLAMAKTIR”

Bu yıl içerisinde Balıkesir’i karış karış dolaştıklarını söyleyen Milletvekili Canbey, “Bütün ilçelerini ziyaret ettik. Balıkesir’imizdeki il ve ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız, muhtarlarımız, odalarımız ve sivil toplum kuruşlarımız olmak üzere yaklaşık binin üzerinde ziyaretler gerçekleştirdik, toplantılar yaptık. Amacımız ülkemizi ve şehrimizi Türkiye Yüzyılına hazırlamaktır. Çok şükür, bugün 20 yıl öncesine göre çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha inançlıyız. İnşallah, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizi Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaştırdığımızda, bölgemizde ve dünyada yepyeni bir dönemi de başlatacağız” dedi.

Milletvekili Mustafa Canbey, mesajın sonunda, 2023 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini diledi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP