DOLAR 31,0233 % 0.04
EURO 33,6934 % 0.27
STERLIN 39,2196 % 0.01
FRANG 35,2940 % 0.1
ALTIN 2.021,30 % 0,15
BITCOIN 1.617.287 -0.701
Yayınlanma Tarihi :

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın: 2023’te güzellikler milletimin olsun

CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın:  2023’te güzellikler milletimin olsun

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Tüm zorluklara göğüs gerdiğimiz bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yıl umudumuzdur. Milletimizin sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmesini arzuladığımız bir yılı karşılıyoruz. 2023 yılı tüm güzellikleriyle milletimin, ülkemin olsun” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Ahmet Akın, yayınladığı mesaj ile vatandaşların yeni yılını kutladı. Akın, “Türk milleti olarak ekonomik ve toplumsal sorunlarla mücadele ettik. Mutfaktaki yangın her geçen gün büyürken millet olarak, tüm sıkıntılara göğüs germeye devam ediyoruz. Umutsuz değiliz. Yeni yılın bize getireceği sağlığa, neşeye, sevince, adalete, huzura, barışa ve kardeşliğe gönüllerimizi açtık. Milletimiz adına büyük bir inanç ve kararlıkla sorunlarımızla baş etmek için çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz.

Yeni yılda da Atatürk devrimlerinin izinde milletimizle birlikte el ele, eşitlik, demokrasi, özgürlük, emek ve barışın özlemini dindirmek için omuz omuza çağdaş uygarlık yolunda yürüyeceğiz. Yeni yılın, şehit haberleriyle yüreğimizin yanmadığı, anaların ağlamadığı, terör belasının sona erdiği, gençlerimizin işsiz olmadığı, emeklinin refah ve huzur içinde yaşadığı, çocuklarımızın çağdaş ve evrensel eğitimle büyüdüğü, kadınlarımızın şiddet ve saldırılara maruz kalmadığı, yarınlarımıza umutla baktığımız bir yıl diliyorum.

2023 yılı tüm güzellikleriyle milletimin, ülkemin olsun. Bütün bu temennilerimle birlikte; yeni yılda sağlık, huzur ve mutlulukla birlik, beraberlik, barış, dayanışma ve kardeşlik içinde özgürce yaşayacağımız bir hayatın günlerini tüm vatandaşlarımızla paylaşmayı diliyor, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP