Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesirlilere teşekkür etti

0
448

Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarihi Zağnos Paşa Camii önünde Balıkesirlilere seslendi. Erdoğan, “24 Haziran seçimlerinde verdiğiniz yüzde 50’ye yakın destek için teşekkür ediyorum. 2019’da daha büyük destek vereceğinize inanıyorum” dedi.

Balıkesir’de Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nun mezuniyet törenine katılan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazı’nı tarihi Zağnos Paşa Camii’nde kıldı. Namazın ardından cami önünde Balıkesirlilere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Balıkesir milletvekilleri ile birlikte vatandaşları selamladı.

24 HAZİRAN TEŞEKKÜRÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir’in Gönenli Mehmet Efendi’nin memleketi olduğunu, İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy’un Zağnos Paşa Camii’nde hutbe verdiğini belirterek, “Şanlı ecdadın varisi Balıkesirlilere 24 Haziran’da verdikleri yüzde 50’ye yakın destek için teşekkür ediyorum. 2019’da da daha büyük destek vereceğinize inancım tam. Biz sadece Allah’ın huzurunda eğiliriz. Onların dolarları varsa bizim Allah’ımız var. Sizden isteğim birbirinizi çok sevin. Daha çok bir araya geleceğiz. Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nun mezuniyet törenine seneye de geleceğim, oradaki tesislerde yenilenmiş olacak, ailelerimiz evlatlarının törenini daha rahat izleyecek. 2019 seçimlerinden önce de yeni bir araya geleceğiz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here