Erdem farklı kazandı

0
176

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin genel kurulunda Başkan Fehmi Erdem ile Ayakkabıcılar Odası Başkanı Turgay Kapan yarıştı. Erdem 429 oy alarak yeniden seçilirken, Kapan 124 oy aldı.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Tuna Plaza’da yapılan genel kurulunda Başkan Fehmi Erdem ile Ayakkabıcılar Odası Başkanı Turgay Kapan yarıştı. Seçimlerde Erdem 429 oy alarak güven tazeledi, Kapan 124 oy aldı.

“ESNAF EVİ PROJESİNİ BİTİRECEĞİM”

Genel kurulda Divan Başkanlığını Fevzi Apaydın yaptı. Genel kurulda konuşan Başkan Fehmi Erdem, Balıkesir esnafına ‘Esnaf Evi’ projesini kazandıracaklarını söyledi.

Erdem, “Başkanlık dönemim bitmeden Esnaf Evi projesini tamamlayacağız ve esnafımıza orada hizmet vereceğiz. Ben bu seçimde Allah nasip eder de yeniden güven tazelersem hepinizin arkasındayım. Benim çok önemli bir tek derdim var. Bu esnaf teşkilatına Yücel Başkanımız da değindi. Uzun da bir yol gittik. Esnaf Evi Projesini kazandırmak tüm yönetim kurulumuzla da istişare ettiğimiz konu budur. İnşallah bu dönemin sonuna kadar oraya taşınmak istiyoruz” dedi.

YILMAZ: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, esnaflara yönelik projelerini anlattı. Yılmaz, yakın zamanda temelini atarak başlayacakları Esnaf  Evi projesini anlatarak şunları söyledi: “Bugünkü kongremizin hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Biz esnaf odalarımızın her zaman yanındayız ve onların seçilmiş insanlar olması münasebetiyle de tercihleri bizim için çok önemlidir.

Biz Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımıza yakışır bir yer yapma projesini seçildiğimiz andan itibaren mevcut yönetimimizle başladık. Güzel bir yer tercihi yaptık. Temel atmakla ilgili altyapısını hazırladık. Hayırlısıyla önümüzdeki birkaç ay içerisinde temelini atıp, esnafa yakışır bir binayı Balıkesir’imize kazandıracağız. Emeği geçmiş tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Başarı doğru tercihle başlar. İnşallah esnaf odalarımız kendine yakışan ve Balıkesir için hayırlı bir yönetim seçer” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Seçimlerden zaferle çıkan Fehmi Erdem başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mustafa Alpaslan, Hasan Bayram, Rıza Tekin, Hayati Seçen, Hayri Özden, Hasan Yıldız, Çetin Canbaz ve Osman Çapar.

Denetim Kurulu: Semih Keleş, Melih Çakırca, Selamettin Çakır, Aydın Sait, Fatih Çakır.

Disiplin Kurulu: Halil Güner, Nail Erten, Ramazan Toy, Yılmaz Demir, Fatih Nuran.

Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here