Gençlerle namazda buluştu

0
323

Vali Ersin Yazıcı, Karesi İlçe Müftülüğünün organizasyonuyla gerçekleştirilen programda yatsı namazına gelen gençlerle bir araya geldi.

Zağnos Paşa Camiinde düzenlenen programa Vali Ersin Yazıcı, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, İl Müftü Vekili Ramazan Topcan, Karesi Müftüsü Fahri Sağlık ile gençler katıldı. Gençlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı, gençlerin sorularını yanıtlayarak, kendi hayatından da kesitler aktardı.

Vali Yazıcı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesillerin yetişmesi için gayret gösterenlerin her daim yanlarında olduklarını ve böylesi etkinliklerin gelecek nesillerin şekillenmesi adına büyük önem arz ettiğini ifade etti.

“TÜM İMKANLARIMIZLA GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Bu buluşma vesilesi ile birlik kardeşlik duygularının daha da kuvvetlendiğini ve manevi anlamda bereketlendiğini ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Gençlerimize büyük önem veriyoruz. Gençlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bizler gençlerimizi seviyoruz, her zaman gençlerimizin yanındayız. Devlet olarak, tüm imkânlarımızla gençlerimizin yanında olacağımızı, kendilerine her türlü desteği vereceğimizi bir kez daha ifade ediyorum” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here