Güneşi Marmara Adası’nda karşıladı

0
71

Balıkesir’in Marmara Denizi’ndeki kalbinde temaslarda bulunmak üzere geceden yola çıkan Vali Hasan Şıldak, sabahın ilk saatlerinde güneşi Marmara Adası’nda karşıladı.

Vali Hasan Şıldak, Marmara Adası’nda incelemelerde bulundu. Vali Şıldak, beraberinde bölge ve il müdürleriyle birlikte sabah saat 05:00’te Balıkesir’den yola çıkarak saat 07:10’da Erdek’ten gemiyle Marmara Adasına hareket etti. Saat 08:05’te Marmara Feribot İskelesine ulaşarak Sahil Güvenlik Gemisinden inen Vali Şıldak ve kurum yöneticileri ilçe protokolü tarafından karşılandı.

Programına Marmara Kaymakamı Murat Çiçek’i ziyaretle başlayan Şıldak, daha sonra İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Ziyaretlerinde çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Şıldak, İlçede asayişi temin eden personele başarılar diledi. Vali Şıldak ilçedeki temasları kapsamında Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Atıf Turak’a da ziyarette bulundu.

Çalışmaları yerinde incelemeyi önemsediğini belirten Şıldak, “Bugün mesai başlangıcından önce geldiğimiz Marmara ilçemizde uzun bir program gerçekleştireceğiz. İlçemizde kurumlarımızın yaptıkları çalışmaları inceleyip Değerlendirme Toplantısında ilçe yöneticileri ve muhtarlarımızla bir araya geleceğiz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here