Heyecanlarına ortak oldular

0
122

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte ‘Ürettiğim İçin Mutluyum’ projesi kapsamında hayata geçen Özel Gereksinimli Bireyler Üretim Merkezi’ni ziyaret etti. Vali Şıldak, otizmli bireylerin üretim heyecanına ortak oldu.

Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı (OBİDEV) tarafından yürütülen ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ‘Ürettiğim İçin Mutluyum’ projesi kapsamında hayata geçen Özel Gereksinimli Bireyler Üretim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Vali Şıldak ve eşinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdullah Güç, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mürsel Sabancı da yer aldı.

Vali Şıldak, merkezde üretim yaparak sosyalleşme imkanı da bulan özel insanlarla yakından ilgilendi. Müzik dinletisi yapılan ziyarette eğlenceli dakikalar yaşanırken, Şıldak örnek girişime katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here