Karesi Belediye Başkanı Orkan, muhtarlarla buluştu

0
127

Karesi Merkez Mahalle Muhtarları Derneği ile bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, muhtarlarla istişarelerde bulundu. Toplantı sonunda dernek üyeleri Belediye Başkanı Orkan’a muhtarlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Karesi Millet Bahçesi’ndeki Logo Kafe’de düzenlenen toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Orkan, ilçeye yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Toplantıda Atatürk, Karesi, Hacıismail, Vicdaniye ve 2. Oruçgazi Muhtarlarının doğum gününü kutlayan Dinçer Okan’a bir sürprizde muhtarlar yaptı.

MUHTARLARDAN SÜRPRİZ

Karesi Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Kemal Temiz, Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a muhtarlara verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verdi. Karesi Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu da dile getiren Temiz, gerek telefon açtıklarında gerekse belediyeye gittiklerinde kendilerine gösteren ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve ekibine teşekkür etti.

Orkan da muhtarlara temenni ve dileklerinden ötürü teşekkür etti. Muhtarların vatandaş ile belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Belediye Başkanı Orkan, muhtarların vatandaşların sesi olduğunu söyledi. Toplantı sonunda doğum günü olan muhtarlar için pasta kesilirken, Orkan’a teşekkür plaketi takdim edildi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here