DOLAR 31,0278 % 0.05
EURO 33,7070 % 0.29
STERLIN 39,2113 % -0.01
FRANG 35,3030 % 0.12
ALTIN 2.021,55 % 0,17
BITCOIN 1.612.918 -1.136
Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

Kızılay’dan acil çalışanlarına moral

Türk Kızılayı Balıkesir Şube yöneticileri Devlet, Atatürk Şehir ile Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Servisleri’ndeki sağlık çalışanlarını ziyaret ederek moral verdi.

Kızılay Balıkesir Şubesi yöneticileri, korona virüs salgını nedeniyle yoğun bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla ziyarette bulundu.

Kızılay Balıkesir Şubesi’ni güvenli bir alanda karşılayan Acil Servis çalışanları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti. Ziyaretle ile ilgili açıklama yapan Türk Kızılay Balıkesir Şubesi, “Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz.  Dünyayı etkisi altına alan yeni korona virüsle mücadelede hepimize önemli görevler düşüyor. Toplum olarak birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sosyal farkındalık yaratmak ve sürecin ortaya çıkardığı zafiyetleri gidermek amacıyla sosyal çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Siz sağlık çalışanlarımız, bizim sağlığımız için 24 saat yoğun bir şekilde, maazallah virüs bulaşma riskine rağmen cesurca mesai harcarken Vefa Destek Grubu bünyesinde dezavantajlı vatandaşlarımız evden çıkmasın diye yardımlarımızı sürdürüyoruz. İlimizde yaşanan sıkıntılı süreç içerisinde, bu yükü en fazla sırtlayan sağlık personeline teşekkür etmek ve her zaman destek için hazır olduğumuzu ifade etmek için buradayız” diye açıklama yaptı.

Sağlık çalışanları da bu ziyaretten memnuniyetlerini belirtti. Sağlık çalışanları ve Kızılay yöneticileri vatandaşlara Evde Kal çağrısı yaptı. Çiğdem AKBAY

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP