Mehmet Efe, erkekliğe adım attı

0
152

Gülizar-Hasan Çetin çiftinin oğlu Mehmet Efe, sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı. Çetin Ailesini, mutlu günlerinde akraba ve dostları yalnız bırakmadı.

Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çetin’in torunu, Balıkesir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Çetin’in oğlu Mehmet Efe Çetin, sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı.

Kalina Düğün Salonu’ndaki sünnet düğünü siyaset ve iş dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Sünnet düğününe Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Balıkesir Ziraat Odası Başkanı Sami Sözat, Karesi ve Altıeylül İlçeleri Süt Üreticileri Birlik Başkanı Cihat Şimşek, Balıkesir Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı Faruk Özen, Balıkesir İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Alkan, Balıkesir Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sadullah Özel, ilçelerden ve çevre illerden birlik başkanlarıyla Çetin Ailesinin yakınları, çok sayıda davetli katıldı.

Davetlileri kapıda karşılayarak, yakından ilgilenen Çetin Ailesi, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Düğünde Batı Sahne Grubu ile Ritmin Dansı Grubu’nun gösterileri geceye renk kattı. Sünnet düğününde ailesi ve sevdikleri ile dans ederek, doyasıya eğlenen Mehmet Efe, unutulmaz bir gün yaşadı. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here