DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7173 % 0.35
STERLIN 39,3105 % 0.17
FRANG 35,3208 % 0.17
ALTIN 2.022,63 % 0,22
BITCOIN 1.617.518 -0.4
Yayınlanma Tarihi :

MHP seferberlik başlattı

MHP seferberlik başlattı

MHP Altıeylül ilçe teşkilatının düzenlediği ‘MHP Bitmez’ temalı törende partiye yeni katılan 500 üyeye rozetleri takıldı. MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “MHP bitmez diyerek Balıkesir’de seferberlik ilan ediyoruz. Kapı kapı, ev ev, mahalle mahalle, sokak sokak, köy köy dolaşacağız ve 20 ilçede üç hilalli sancağımızı sonsuza kadar dalgalandırabilmek için çalışacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Altıeylül İlçe teşkilatının düzenlediği ‘MHP Bitmez’ temalı törende partiye yeni katılan 500 üyeye rozetleri partinin eski il başkanları ve yöneticileri tarafından takıldı.

Törene MHP İl eski Başkanları Mehmet Duran, Ahmet Yaraş, Ercüment Ataç, Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Çalışkan, 28. dönem milletvekili aday adayları Taha Tunus, Tayfun Tursun, Altıeylül Belediye Meclis Üyeleri Özhan Pala, İlkay İnak, Uğur Güneri, Şerafettin Özdemir, 27. dönem milletvekili adayı Rafet Çetinel ve partililer katıldı.

Törende konuşan İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, MHP bitmez diyerek Balıkesir’de seferberlik ilan ettiklerini, kapı kapı, ev ev, mahalle mahalle, sokak sokak, köy köy dolaşarak 20 ilçede üç hilalli sancağı sonsuza kadar dalgalandıracaklarını söyledi.

“AİLENİZE HOŞ GELDİNİZ”

İl Başkanı Yüksel, “Oğuz Kağan’ın Çin Seddi’ni aşarak Çin ülkesini istila etmesindeki dava, Alparslan’ın Anadolu’ya girişindeki inanç, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethindeki maneviyat, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesi ile bu vatanı, bu Cumhuriyet’i kurmasındaki hedef ve gaye bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nde mücadele eden, kendini davaya adamış her ülküdaşımın bünyesinde vücut bulmuştur.

Bugün aramıza katılan arkadaşlarımız sadece MHP’ye değil, dualı bir teşkilata, dualı bir davaya katılmıştır. Bugün bizimle mücadele eden ağabeylerimiz, kardeşlerimiz binlerce şehidin kanıyla, binlerce gazinin alın teriyle yoğurulmuş bir davaya omuz vermeye geldiler. Ailenize hoş geldiniz. Bin yıldır ülkemiz üzerinde bir mücadele veriliyor. Bin yıldır bu ülkede Türklüğün varoluş mücadelesi veriliyor. Bin yıldır da bu mücadelenin içinde inanmış bir Türk Milleti var. Ve bugün bu mücadelenin başında önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyen bir Genel Başkan var. Hayatını davasına adamış, çizgisinden hiç sapmamış ve inanmış bir Genel Başkan var. İkbal kaygısı olmayan bir genel başkanımız olduğu için Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun.

“KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak hepinize sesleniyorum MHP bitmez diyerek Balıkesir’de seferberlik ilan ediyoruz. Kapı kapı, ev ev, mahalle mahalle, sokak sokak, köy köy dolaşacağız ve 20 ilçede üç hilalli sancağımızı sonsuza kadar dalgalandırabilmek için çalışacağız. Biz ülkücüler binlerce ağabeylerimizi şehit verdik. Biz onların emanetçisiyiz. Ömrünün yarısından fazlasını bu davaya adamış, işkenceler görmüş Başbuğ Alparslan Türkeş’in emanetçileriyiz.

Bizler bu Cumhuriyeti kuran, bütün ülkücülerin bedenlerinde ruh bulan Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetçileriyiz. Biz bu vatanı karşılıksız sevenleriz. Sadece bu bayrak göklerden inmeyecek, bu ezan susmayacak ve bu topraklar düşman çizmeleriyle çiğnenmeyecek diye mücadele ediyoruz” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKININ BAŞARISINI BALIKESİR’DE TAÇLANDIRACAĞIZ”

2023 seçimlerinin önemine değinen MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, sözlerine şöyle devam etti: “2023 hepimizin de bildiği üzere tüm Türkiye’nin kaderini etkileyecek, önemli bir yıldır. Türkiye’nin ikinci yüzyılının başlangıcı olup 2023 ve sonrası hedeflerimizin gerçekleştirilmesi Türkiye’nin Ortadoğu’daki jeopolitik konumunun, dünya sahnesindeki güçlü durumunun, ekonomik anlamda tam bağımsız Türkiye’nin temellerinin atılacağı bir dönemdir. Omuzlarımızdaki sevda vatan sevgisi ve hizmet aşkıdır. Biz sırtımızda senelerce taşıdığımız bu yüce amacı hiçbir zaman yük olarak görmedik ve bu uğurda gecemizi gündüzümüze katarak gayret sarf ettik, Cumhuriyetimizin 100. yılında da yine aynı kararlılık ve heyecanla çalışmaya da devam edecek ve Cumhur İttifakının başarısı için mücadele edip bunu Balıkesir’de başarılarla taçlandıracağız.

Genel Başkanımız Devlet Bahçelinin ifadesiyle ‘Milliyetçi Hareket Partisi mazlumların sesi, mağdurların ümidi, kardeşliğin ilelebet teminatıdır.’ Sözünün de sonuna kadar takipçisi olacağız. Bu vesile ile partimize katılan bir birinden kıymetli Balıkesirli hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyor, hepsine teker teker hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyor, Sizleri Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene.” Mahmut ACARÖZ

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP