DOLAR27,2371% 0.11
EURO28,9103% -0.03
STERLIN33,2344% -0.34
FRANG30,0564% -0.02
ALTIN1.681,83% 0,43
BITCOIN726.0050.574

Mustafa Canbey İvrindi’de yatırımları inceledi

Yayınlanma Tarihi :

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Ak Parti İlçe Başkanı Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, ilçeye yapılacak gençlik ve spor yatırım alanlarında incelemelerde bulundu.

Eğitim yatırımlarını artırmaya, projeleri takip etmeye devam ettiklerini belirten Ak Pati Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, “İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, İlçe Başkanımız Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Yücel, Gençlik Spor İlçe Müdürü Merve Göktaş ve Okul idarecilerimiz ile birlikte İvrindi Okullar Bölgesindeki çalışmaları ve yapımı devam eden 2 adet halı saha, 1 adet basketbol sahası ve 1 adet tenis kortu projelerini yerinde inceledik. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu vesileyle yeniden ilimize yapmış olduğu yatırımlar nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

İlçeye yapılan yatırımlarla halkın çeşitli sportif aktivitelerle buluşabileceklerini dile getiren İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz de spor alanlarının ulaşılabilir okul bölgelerine yakın bölgelerde yapılmasının gençlerimizin sosyal ve sportif hizmetleri yerinde ve etkin kullanabilecekleri alanlar haline getirileceğini, en kısa sürede bölgenin örnek alınacak alanlara dönüşeceğini söyledi.

Okullar bölgesi kampüs alanında oluşturulacak spor alanlarını en kısa sürede gençlerle buluşturacaklarını ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ise “Gençlerin, kadınların ve halkın tüm kesimlerinin spora erişimlerini kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu bağlamda okullar bölgesine, sentetik çim yüzeyli halı saha, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu yapılacak. Ayrıca spor salonumuzun yan tarafına yarı olimpik yüzme havuzuna kısa süre içerisinde başlanacak. Tamamı düşünüldüğünde spor salonu, yüzme havuzu, futbol sahası, açık spor alanları aynı mahallede olmuş olacak. Şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Sayın Vekilimize, Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

YORUM YAP