ODE Yalıtım Edremit’te ustalarla buluşacak

0
75

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan ODE Yalıtım, Türkiye’nin dört bir yanında ustalarla buluştuğu ‘Epikon Ustalar Festivali’ kapsamında 24-25 Mayıs’ta Edremit’te olacak.

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, su yalıtımı alanında üst segment membranın yeniden tanımlandığı Epikon serisini Balıkesir’deki ustalarla buluşturmak için yola çıktı. 24-25 Mayıs’ta iki ayrı ODE bayisinde düzenlenecek ‘Epikon Ustalar Festivali’nde ODE Yalıtım uzmanları, yalıtım ustalarına teknik ve uygulamalı eğitimler verecek. Çeşitli oyunlar ve çekilişler ile keyifli vakit geçirecek ustalar, festivale özel kampanyadan da yararlanabilecek.

TURAN: ODE HER YERDE DİYEREK YENİDEN YOLLARA ÇIKTIK

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, “Pandemi dolayısıyla uzun süredir çevrim içi ortamda düzenlediğimiz eğitimlerin ardından ODE her yerde diyerek yeniden yollara çıktık. Bu kapsamda Balıkesir’deki bayilerimiz ve ustalarımızla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Festival kapsamında uzmanlarımız ustalarımıza teknik ve uygulamalı eğitimler verecek. Ayrıca çeşitli oyunlar ve çekilişler ile hep birlikte keyifli vakit geçirecekleri bir program hazırladık” dedi.

FESTİVALE ÖZEL KAMPANYA

Festival kapsamında düzenlenen kampanya ile bir palet Epikon alana iki adet İZOPRO Tüp hediye ediliyor. İpragaz’ın yalıtım uygulamacılarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği İZOPRO Tüp, sabit basınç ve yüksek alev sıcaklığı sağlayarak su yalıtım uygulamalarının daha ekonomik, emniyetli, hızlı ve verimli gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. Kampanya, yıl sonuna kadar devam edecek. (Bülten)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here