Özen, Gömeç’te inceleme yaptı

0
468

BASKİ Genel Müdürü Talat Özen, Gömeç’te yapılması planlanan projeleri yerinde inceledi, sahilde yaşanan problemler hakkında bilgi aldı.

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Talat Özen Gömeç’e giderek bir dizi incelemelerde bulundu. Beraberinde Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi İnşaat Mühendisi Kıyı Yapıları Uzmanı Prof. Dr. Yalçın Yüksel, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Aydın Özen, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette bir dizi incelemelerde bulunan BASKİ Genel Müdürü Talat Özen Gömeç’teki yatırımlar ile ilgili de bilgiler aldı.

Bu yıl Gömeç’te yapılması tasarlanan rekreatif çalışma alanını ve sahil bölgesinde incelemelerde bulunan heyet, sahilde meydana gelen sığlık, kirlenme problemlerinin çözümünü yerinde inceleyerek öncelikleri belirledi.

BASKİ Genel Müdürü Talat Özen, bundan sonra sık sık ziyaretlerde bulunarak projeleri yerinde inceleyeceğini belirtirken, başlatılan projelerin ivedilik ile bitirilmesi konusunda her türlü tedbiri alacaklarını ve vatandaşı mağdur etmeden projelerin hayata geçirilmesi hususunda dikkatli olacaklarını söyledi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here