DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.955.692 0.514
Yayınlanma Tarihi :

TVF antrenör kursu açıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), 1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açıyor. 25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan kursa katılmak isteyenlerin 17 Ocak 2023 tarihine kadar başvurularını yapması gerekiyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu, başvuru işlemleri yarın saat 14:00’te başlayacak kurs için 150 kişinin asil olarak başvuru yapabileceğini, ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak ilk 100 kişinin başvurusunun kabul edileceğini duyurdu.

Diğertaraftan, kurs ile ilgili ödemeyi sadece referans kodu gönderilen kişiler gerçekleştirecek. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin, 18 Ocak 2023 tarihinde saat 09:00’a kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak ödemelerini yapması gerekmekiyor.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından 18 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacak.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 1.kademe yardımcı antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti bin 250 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 18 Ocak 2023 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapması gerekiyor. Ödeme yapmayan kursiyerin yerine yedek listeden kursiyerler alınacak.

IBAN numarasına yatırılan, Havale-EFT ödemeleri kabul edilmeyecek.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

1’nci Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu linkte yer alıyor. Sistem üzerinden onay kodu gönderilen kursiyerlerin Garanti Bankası’na (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak ödeme yapması gerekiyorr.

Eğitim Programı:

Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda TVF web sitesinden yayınlanacak.

25-29 Ocak 2023 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi yayınlandığında TVF web sayfasında yayınlanacak.

Kursa Başvuru Şekli:

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-E-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekiyorr. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecek. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecek. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinin de kontrol etmekte fayda var.

Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecek. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermeye veya kursun gerçekleşeceği yere getirilmesine gerek kalmayacak. (www.tvf.org.tr)

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP