DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7173 % 0.35
STERLIN 39,3105 % 0.17
FRANG 35,3208 % 0.17
ALTIN 2.022,63 % 0,22
BITCOIN 1.617.518 -0.4
Yayınlanma Tarihi :

Yaşlılar ve çalışanların yeni yılını kutladı

Yaşlılar ve çalışanların yeni yılını kutladı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, yılın son gününde yaptığı ziyaretlerde toplumun farklı kesimleriyle bir araya geldi. Vali Şıldak, ilk olarak gerçekleştirdiği Bursa Girişi Yol Kontrol Noktası ve 112 Acil Çağrı Merkezini ziyareti vesilesiyle ilin bütün noktalarında vatandaşın huzuru, güveni ve sağlığı için yeni yılı görev başında karşılayan güvenlik güçleri, sağlık, itfaiye ve AFAD personelinin yeni yılını kutladı.

2022’in bitmesine saatler kala Birleşmiş Milletler 75’inci Yıl Gençlik Merkezi, Karesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Hayme Ana Çocuk Evine yaptığı ziyaretlerde çocuklar, gençler ve yaşlılarla bir araya gelen Vali Hasan Şıldak, sağlık ve mutluluk dolu yeni bir yıl dileğinde bulundu.

Yarının büyükleri gençler ve çocuklarla yeni yıla tecrübeleriyle ışık olacak yaşlılar, bu özel günde mutluluklarına ortak olan Şıldak’a ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Yıl içinde yaptığı habersiz ziyaretleriyle Balıkesirlilere samimiyeti hissettiren Vali Şıldak, programına Cumartesi Pazarını ziyaretle devam etti. Pazardaki esnafın ve vatandaşların yeni yılını kutlayan Şıldak, daha sonra şehrin işlek caddesi olan Milli Kuvvetler Caddesinde vatandaşla ve esnafla sohbet etti, yeni yılda sağlık ve mutluluk temennisinde bulundu.

Yılın son gününde beraberinde İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız’ın da bulunduğu ziyaretleriyle Balıkesirlileri yalnız bırakmayan Vali Hasan Şıldak, 2023 yılının herkese sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Görevi başında yeni yılı karşılayacak bütün kamu personeline ve çalışanlara teşekkür eden Şıldak, yaptığı ziyaretlerle özellikle çocuklar, gençler ve büyüklerin yanında olmaya özen gösterdiğini ifade etti. 2023 yılının Türkiye için özel bir değer taşıdığını belirten Şıldak, “Yeni yılda ülkemiz ve Balıkesir çok daha güçlensin, 2023 huzur, sağlık ve başarı getirsin” dedi. Mustafa ATİK

Kaynak : İrfan Duroğlu

YORUM YAP