Gürespor, Urla’da galibiyet kovalıyor

0
56

Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, bugün oynanacak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 8. Hafta karşılaşmasında misafir olacağı Urla Belediyesi karşısında galibiyet kovalayacak.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2021-2022 Sezonu’na Çeşme Basketbol ve Samsun Basketbol İhtisas galibiyetleriyle başladıktan sonra Botaş Gelişim ve HDI Sigorta Yalova VIP karşısında alınan yenilgiler, Ferhatoğlu Edremit Belediye Gürespor’u puan cetvelinin alt sıralarına itti.

Buna rağmen toparlanıp, ayağa kalkmasını bilen Körfezin Melekleri, Uludağ Basket NBSD ve Antalya Güneşi galibiyetleriyle kendine geldikten sonra Çarşamba günü, iyi başlamadığı maçın son bölümünde ortaya koyduğu mücadeleyle salondan 72-68 galip ayrılmasını bildi ve kazanılan maç serisini 3’e, galibiyet sayısını da 5’e çıkarıp, zirve mücadelesine ortak oldu.

Ligin istikrarsız takımlarından Urla Belediyesi ise HDI Sigorta Yalova VIP, Antalya Güneşi ve Rize Belediyesi maçlarını kazanırken, Botaş Gelişim, Uludağ Basket NBSD, Tarsus Belediyesi ve Emlak Konut’a güç yetiremedi.

BUGÜN, SAAT 18:00’DE

İzmir Urla 12 Eylül Spor Salonu’nda bugün, saat 18:00’de başlayacak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 8. Hafta mücadelesi Urla Belediyesi ile Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor’u karşı karşıya getirecek. Müsabaka, TBF TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here