Halkın iktidarı geliyor

0
37

DSP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tamer Kanber, partililerle birlikte çarşı pazar gezerek halkın sorunlarını dinledi. Kanber, çözüm için projelerini anlattı, esnafın ve vatandaşın sorunlarının tek tek çözüleceğini söyledi.

Demokratik Sol Parti (DSP) Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tamer Kanber ve Altıeylül Belediye Başkan adayı İlker Yılmaz, Gündoğan pazarında seçim çalışması gerçekleştirdi.

Pazarın nabzını tutan Kanber ve Yılmaz vatandaşın dertlerine ortak oldu. İktidarın sebze ve meyve satmasını eleştiren Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İnşaat Mühendisi, 20. ve 21. dönem milletvekili Tamer Kanber, Balıkesir’de üretilen marka değeri taşıyan ürünleri dünyaya pazarlayacaklarını, çitçi ve üreticiye destek vererek pazarın ateşini düşüreceklerini ifade etti.

“TANZİMDE ZARAR 2 MİLYON LİRA”

Belediyenin pazarcılığa soyunarak vatandaşın parasının zararına yapılan satışlarla çar çur edildiğini söyleyen Kanber, “Üreticiye mazot, gübre ve tohum desteği sağlayarak ürünlerin fiyatını düşüreceğiz. Böylelikle hem üretici masraftan kısarak kar edecek hem vatandaş ucuza pazarını düzecek. Belediye şimdiki gibi vatandaşın parasıyla iki milyon lira zarar etmeyecek” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here