Hatice Fahriye Eğinlioğlu’nda e-twinning sergisi

0
96

Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulunda e-twinning projesi kapsamında yürütülen uygulama ve çalışmaların yer aldığı sergi açıldı. Serginin açılışına Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Sergide sınıf öğretmenleri Gülşen Tanrıverdi ve Nagihan Uysal rehberliğinde hazırlanan ‘Geçmişten Geleceğe Yön Verenler’, ‘Trafikte Biz de Varız’, ‘Birlikte Oynayalım’ isimli e-twinning projeleriyle ‘Yarının Doğası’, ‘Bugünün Bez Çantası’ ve ‘Haydi File ile Alışverişe’ etkinlikleri yer aldı.

Stantları tek tek ziyaret ederek projeler hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, “Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulumuz tarafından e-twinning projesi kapsamında yürütülen uygulama ve çalışmaların yer aldığı bu güzel fuarın açılışında sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Her biri birbirinden değerli proje ve çalışmaları nedeniyle öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini tebrik ediyor; Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulumuzdaki bu güzelliklerin yirmi ilçemizdeki okullarımıza örneklik teşkil ederek yaygınlaşmasını diliyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here