Hem gezdiler, hem bilgilendiler

0
87

Zağnospaşa Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri ‘Fit For Future Erasmus’ projesi kapsamında 5-11 Mayıs tarihleri arasında Polonya Grybow Kasabasında gerçekleştirilen kısa dönem öğrenci toplantısına katıldı, Web2 araçlarının kullanımı ile ilgili etkinlikler gerçekleştirdi. Öğrencilerin internetin faydalı ve zararlı yönlerinin tartışıldığı ortamlar oluşturuldu. İtalya, Portekiz, Litvanya, Romanya’dan gelen konuklarla birlikte Polonya’nın tarihi ve kültürel yapısı öğrenildi. Öğrenciler arasında güzel dostluklar kuruldu.

Proje Koordinatörü Huriye Gündüz, projedeki ortak okulların öğretmen ve öğrencilerinin yüksek katılım gösterdiği bir toplantı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Gündüz, “Polonya’daki etkinlikte projenin içeriğinde yer alan Web2  araçlarının kullanımı öğrenildi ve kültürel etkileşim sağlandı. Aynı zamanda internetin olumlu ve olumsuz taraflarının tartışıldığı münazara düzenlendi” dedi.

Zağnospaşa Ortaokulu Müdür Yardımcısı İsa Aygör,  proje toplantısında yapılan etkinliklerin ve iletişimin öğretmen ve öğrencilere büyük katkı sağladığını vurguladı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here