İftarda buluştular

0
106

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, belediye meclis üyeleri ve muhtarlarla iftarda bir araya geldi. Başkan Orkan, mahallelerin ihtiyaç ve sorunlarının tespit edilmesi için muhtarları tek tek ziyaret edeceğini söyledi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, belediye meclis üyeleri ve muhtarları iftarda buluşturdu. Karesi Belediyesi Spor Toto Tesisleri içinde bulunan Karesi Kafe’de düzenlenen iftar programı Kur’an-ı Kerim ve duaların okunmasıyla başladı.

İftar davetine katılanlara teşekkür eden Orkan, 31 Mart yerel seçimlerinin Karesi ilçesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan nezaket içerisinde geçtiğini söyledi. Bundan sonraki sürecinde önemli olduğunu ifade eden Orkan, birlik ve beraberlik içerisinde, istişarelerde bulunarak vatandaşlara hizmet edeceklerini belirtti.

MAHALLELERİ TEK TEK ZİYARET EDECEK

Belediye Başkanı seçilmeden önce yaptığı görevlerde de sürekli istişarelerde bulunduğunu anlatan Başkan Orkan, “Bundan sonra en iyi hizmet için birlikte olmamız gerekiyor. Birlik ve beraberliğimizi sağlamamız gerekiyor. Bundan sonra da gerek meclis üyelerimiz, gerekse muhtarlarımız ile sürekli bir araya geleceğiz.

İstiyorum ki; herkesin mahallesine gideyim. Oralarda sizlerle görüşeyim. Sizlerin yanınıza geldiğimde sorunları daha kolay tespit ederek, çözümler bulacağımıza inanıyorum. Bu kapsamda mahallelerimize ziyaretlerimize başladık” dedi.

Belediye Başkanı Dinçer Orkan’ın ardından söz alan Karesi Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Aygün de iftar için Orkan’a teşekkür etti. İftar programına meclis üyeleri ve muhtarların yanı sıra belediye başkan yardımcıları ile birim müdürleri de katıldı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here