İş dünyasına ekonomik gelişmeleri anlattı       

0
40

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin düzenlediği toplantıda Ekonomist Erkin Şahinöz, iş dünyasının temsilcilerine ‘Belirsizlik Ortamında Şirket Yönetimi, Kur ve Faizin Yönü, Endüstri ve Ticaret 4.0 ’ konularında sunum yaptı.

Balıkesir iş dünyasının temsilcileri ekonomist Erkin Şahinöz seminerinde bir araya geldi. Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BASİAD) düzenlediği gecede Balıkesir iş dünyasına çeşitli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Açılışta konuşan BASİAD Başkanı Abdullah Bekki, ülkenin pek çok değişkenli bir dönemde çok hızlı gelişmeler eşliğinde yol aldığını; ülke ekonomisi ve gelişmesine katkı vermek amacıyla işadamları ve üyeleri için dönem dönem bu tür organizasyonlar düzenleyerek sinerji, işbirliği ve ortak akıl oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Başkan Bekki, Güney Marmara Kalkınma Ajansına BASİAD üye işletmelerinde uygulanmak üzere bir proje sunduklarını ve sonucun açıklanmasını beklediklerini proje ile Balıkesir işletmelerine önemli kazanımlar vermek istediklerini söyledi.

Toplantıya GÜNMASRİFED Başkanı İsa Tamer Çelik, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Ersin Erdoğmuş, Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Okan Telaşeli, Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Ali Aşuk, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Cengiz Küçükköseleci, Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İsmail Özer, BASİAD üyeleri ve Balıkesir iş dünyası temsilcileri katıldı.

Dünya Gazetesi Ekonomi Yazarı, FED Eski Araştırma Direktörü Ekonomist Erkin Şahinöz, ‘Belirsizlik Ortamında Şirket Yönetimi – Kur ve Faizin Yönü – Endüstri ve Ticaret 4.0’ konularında sunum yaptı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here