İşbir Sentetik Tiyatro Kulübü perde açtı

0
224

Yarım asrı geride bırakan Balıkesir’in köklü kuruluşlarından İşbir Sentetik, şehrin ticari hayatına kattığı değerlerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İşbir Sentetik İnsan Kaynakları departmanı tarafından hayata geçirilen ve içinde sadece İşbir Sentetik çalışanlarının yer aldığı tiyatro kulübü, yaklaşık 4 aydır devam eden çalışmalar sonrasında geçtiğimiz günlerde ilk kez perde dedi.

Balıkesir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ilk gösterimde, tiyatroda sahne alan çalışanların aileleri yer alırken; güldürürken düşündüren performanslar ailelerden de tam not aldı.

Etkinlik ile ilgili açıklamalarda bulunan İşbir Sentetik İnsan Kaynakları Direktörü Altuğ Ekinil, dört aylık çalışmanın ilk meyvesini almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Ekinil, “Bizler İşbir ailesi olarak Balıkesir’e ve Balıkesirlilere değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ticari hayattaki başarılı çalışmalara sosyal anlamda gerçekleştirdiğimiz tiyatro kulübü ile renk kattığımızı düşünüyorum. İlk gösterimizi sadece tiyatroda sahne alan arkadaşlarımızın ailelerine sergiledik. İlk olduğu için çok heyecanlı ve bir o kadar da gururluyduk. Şimdiki hedefimiz önümüzdeki günlerde çalışanlarımızın ve Balıkesir halkının da katılacağı bir gösterim sergilemek” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here