İşçiler ile devam

0
33

Balıkesirspor, bir taraftan Giresunspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürürken, diğer taraftan da transfer tahtasını işleme açabilmek için çaba sarf ediyor. Geçtiğimiz sezonun kadrosunda yer alan oyuncular ile görüşmelerine devam eden kırmızı-beyazlılar, Batuhan İşçiler ile sözleşme yeniledi.

TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu ilk hafta mücadelesinde Giresunspor’u konuk edecek Balıkesirspor, yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde devam ediyor.

Balıkesirspor Teknik Sorumlusu Mesut Dilsöz yönetiminde antrenmanlarını sürdüren, büyük çoğunluğun genç oyunculardan oluşan kırmızı-beyazlı ekip, güne çabuk-kuvvet antrenmanı yaparak başladı. Günün ikinci çalışması için de akşam saatlerinde sahaya çıkan Balkes, güç depolamaya devam etti.

Önceki sezonlarda gelen oyuncu, teknik adam ve diğer kişilerin alacakları nedeniyle transfer engeli bulunan Balıkesirspor, bu doğrultuda da çalışmalarını sürdürüyor.

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nda çözüm bekleyen çok sayıdaki dosyanın alacaklıları ile görüşerek uzlaşma zemini arayan Balıkesirspor Profesyonel Futbol Şube Sorumluları İlhan Eker ve Murat Ustalı, mesailerinin büyük çoğunluğunu bu konuya ayırıyor.

BATUHAN İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

Bu doğrultuda geçtiğimiz sezonun kadrosunda yer alan Batuhan İşçiler ile görüşen kırmızı-beyazlılar, 25 yaşındaki oyuncu ile 1 yıllık sözleşme yeniledi. Sol bek mevkiinde görev yapan Batuhan İşçiler, TFF 1. Lig 2019-2020 Sezonu’nda giydiği kırmızı-beyazlı forma ile 23 maçta bin 811 dakika sahada kalırken, 1 gole imza atıp, 7 kez de sarı kart gördü. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here