Jeoloji Mühendislerine yeni yönetim

0
35

TMMOB Jeoloji Mühendisler Odası Balıkesir İl Temsilciliği yeni yönetim kurulu oluşturuldu. Jeoloji Mühendisler Odası Balıkesir İl Temsilcisi Arda Erden oldu.

Jeoloji Mühendisler Odası Balıkesir İl Temsilciliği yeni yönetim kurulu Arda Erden başkanlığında yeniden oluşturuldu. Yönetim kurulunda Zeynep Yelda Cuma, Ufuk Atmaca ve Mehmet Emin Aydın da İl Temsilci Yardımcısı oldu.

Jeoloji Mühendisler Odası Balıkesir İl Temsilcisi Arda Erden, “Yeni göreve başlayan TMMOB Jeoloji Mühendisler Odası Balıkesir İl Temsilciliği Yürütme Kurulumuz ilimizin önemli işlerinde hizmet alacak üyelerimize, meslektaşlarımıza ve halkımıza her türlü yardıma, desteğe hazır olacak. Önümüzdeki çalışma döneminin, Balıkesir Temsilciliği için üretken, verimli, mesleki ve idari temsil açısından da oldukça prestijli bir dönem olmasını umuyoruz. Jeoloji Mühendisliği disiplini olarak çok geniş meslek yelpazemiz ile mühendislik etik anlayışından ödün vermeden, bu ülkenin yer altı kaynak ve imkanlarını, bu ülke insanının hizmetine sunmak Jeoloji Mühendisi olarak asil görevimizdir” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here