Kapı kapı dolaşıp üye yaptı

0
65

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, İl Başkanlığı ile üyelik çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Uygur, hem hemşehrilerini ziyaret etti, hem de partiye üyeliklerini yaptı.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurten Arslan, Türkan Özcan, Gonca Erdem ile birlikte yaptığı ziyarette hemşehrileriyle sohbet eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Belgin Uygur, hükümetin ve partinin çalışmalarını anlattı. Gittiği evlerde ev sahiplerinin üyeliğini yaptı.

Milletvekili Uygur, “İl Başkanlığımızın Sosyal Politikalar birimi ile birlikte 5 evimizi ziyaret ettik. Bizleri son derece samimiyetle karşılayan ev sahiplerimizin nazik misafirperverliğinden büyük mutluluk duyduk. Partimize gönül vermiş kıymetli hemşehrilerimizle hem sohbet ettik, hem hükümetimizin son dönemdeki başarılı çalışmalarını paylaştık. Bir kez daha gördük ki, partimize üye olarak kazandırdığımız hemşehrilerimizin liderimiz Cumhurbaşkanımıza güveni tam. Ak Parti 10,5 milyonu aşkın üyesiyle yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı siyasi hareketlerinden birisidir.

Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi Ak Parti, milletin partisidir. 83 milyonun tamamının partisidir. Ak Parti’nin asıl kurucusu da sahibi de milletimizin bizatihi kendisidir. Bizim milletimizden başka yaslanacak dayanağımız yoktur. Biz milletimizle her daim iç içeyiz. Teşkilat çalışmalarımızda kapı kapı dolaşarak milletimizle hemhâl oluyoruz, taleplerini dinliyoruz. Üyelik çalışmalarımız kapsamında da yeni isimleri, yeni yüzleri kadrolarımıza dahil ederek ailemizi büyütüyoruz. Biz gerçekten büyük bir aileyiz. Yapılan her yeni üye kaydı ile partimizle birlikte ülkemizin de güçlendiğini biliyoruz. Önce millet, önce Türkiye diyen herkese elimizi uzattık. Balıkesir İl Teşkilatımızla birlikte temizlik, maske, mesafe tedbirlerine harfiyen uyarak partimize yeni üyeler kazandırma çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Uygur ve beraberindeki heyet son olarak önceki dönem teşkilat mensubu İlknur İnan’ın evini ziyaret ederek, eşi Abdulgafur İnan’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here