Karesi’den sağlık çalışanlarına destek

0
62

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Covid-19 ile mücadelede ön saflarda yer alan sağlık çalışanlarına 500 adet çok kullanımlık önlük hediye etti.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Balıkesir Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, Başhekim Musa Yılmaz Yıldırım ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Hastane çalışmaları ve korona virüs mücadelesi hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Orkan, pandemi mücadelesinde ön saflarda yer alan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Karesi Belediyesi olarak pandemi sürecinin başından bu yana çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini, vatandaşın sağlığı için önlemleri arttırdıklarını ve esnafa destek olduklarını ifade eden Orkan, sağlık çalışanları için her türlü desteğe hazır olduklarını belirti.

Orkan, “Korona virüs ile mücadelede en önde yer alan sağlık çalışanlarımıza destek olmak amacıyla belediye olarak 500 adet çok kullanımlık önlük desteğinde bulunduk. Tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başhekim Yıldırım da; desteklerinden dolayı Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Karesi Belediyesi’ne teşekkür etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here