Kaymakamları ziyaret etti

0
81

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, görevlerine yeni başlayan İvrindi ve Balya Kaymakamlarını ziyaret etti. Vali Şıldak, ilk olarak İvrindi Kaymakamı Mevlana Kürkçü’yü ziyaret etti. Kaymakam Kürkçü kendisine görevinde başarı dileyen Vali Şıldak’a nazik ziyaretleri teşekkür etti.

Vali Şıldak, İvrindi Şehit Turan Kurt Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilerle sohbet eden Şıldak, öğretmenlerle il genelinde yürütülen BİGEP Projesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Vali Şıldak, Balıkesir eğitimine motivasyon ve sinerji penceresinden bakılmasını sağlayan projenin İl genelinde oluşturduğu heyecana İvrindi’nin de ortak olmasıyla başarıyı elde edeceğini söyledi.

Daha sonra Balya’ya geçen Vali Hasan Şıldak, Balya Kaymakamı Mehmet Buğra Katırcı’yı ziyaret etti. Kaymakam Katırcı’ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Şıldak, daha sonra Balya Kaymakamlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kaynaklarıyla yapımı gerçekleştirilen öğrenci pansiyonunda incelemede bulundu. Yetkililerden bilgi alan Şıldak, projenin ilçeye hayırlı olması dileklerinde bulundu. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here