Kepsutlularla buluştu

0
58

Kepsut’ta muhtarlar, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak projeleri hakkında bilgiler veren Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, “Biz gücümüzü de inancımızı da kardeşliğimizden alıyoruz. Desteklerinizle Balıkesir kazanacak” dedi.

Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Kepsut’ta Ak Parti Kepsut İlçe Teşkilatı, Kepsutlu muhtarlar, esnaf ve vatandaşlarla buluştu, ilçe ile ilgili projelerini aktardı.

Her alanda kalkınmış, gelişmiş bir şehir inşa etme noktasında iddialı olduklarını ifade eden Yücel Yılmaz, “Gücümüzü kardeşliğimizden, birbirimize olan sevgimizden alıyoruz. Desteklerinizle Balıkesir kazanacak. Vefalı Yurt Kepsut, Balıkesir’in gelişen ve yükselen yüzü olacak” dedi.

“BİRLİKTE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Ak Parti Kepsut İlçe Teşkilatı ve Kepsutlu muhtarlarla bir araya gelen Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, “Biz gücümüzü kardeşliğimizden, birbirimize olan sevgimizden alıyoruz. Siz kıymetli muhtarlarımız ve dava arkadaşlarımızla birlikte Allah’ın izniyle çok güzel işlere imza atacağız. Bugün çok mutlu oldum, Kepsut’ta çok güzel karşılandık. Biz insanımızın gönlünü kazanmak için bir yola çıktık. Bizim tek amacımız var o da önce hakkın sonra halkın rızasını almak” dedi.

“KEPSUT GELİŞECEK BALIKESİR KAZANACAK”

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ile birlikte kahvehane ve esnaf ziyaretleri yapan Yılmaz, “31 Mart’ta Balıkesir’in huzurunu sağlayacak, yatırımlara doğru şekilde yön verecek, şehrin kaderini belirleyecek başkan ve ekipleri seçeceksiniz. Bizim şehrin ekonomisini canlandıracak, şehre değer katacak projelerimiz var. Biz hemşehrilerimizin gerçek sorunlarını biliyoruz. Her alanda kalkınmış, gelişmiş bir şehir inşa etme noktasında iddialıyız. Desteklerinizle Balıkesir kazanacak. Vefalı Yurt Kepsut, Balıkesir’in gelişen ve yükselen yüzü olacak” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here