Kongre Haftaya Kaldı

0
117

Balıkesirspor BALTOK’un dün gerçekleşmesi gereken Olağanüstü Genel Kurulu toplantı yeter sayısının sağlanamaması nedeniyle yapılamadı.

Genel Kurul öncesinde adaylık açıklaması yapan tek isim olan Balıkesirspor BALTOK’un eski başkanlarından Rafet Çetinel ise; dün yaptığı sosyal medya paylaşımı ile adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Rafet Çetinel açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “31.05.2019 tarihinde yapılacak olan Balıkesirspor kulübümüzün olağanüstü ilk toplantısında daha önce aday olduğumu açıklamıştım ancak bu süreç içerisinde ilk toplantıya kadar şartların oluşmamasından dolayı adaylıktan üzülerek çekilmek zorunda kaldım. Balıkesirspor camiasına duyurulur.”

HANGİ ŞARTLAR OLUŞMADI?

İlk açıklamasında; “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz olmak üzere, Balıkesir’imize gönül vermiş değerli iş adamları ve Balıkesirspor’un vefakar büyük taraftarlarıyla, hep birlikte kol kola girerek, geçmişte kazandığımız başarıları tekrar elde etmek amacıyla ve Balıkesirspor’umuzun düşmüş olduğu çıkmazdan kurtarmak bilinciyle kıymetli desteklerinizi alarak, şehrimizin kulübü Balıkesirspor’u tekrar hak ettiği yerlere getirmek arzusuyla bu çetin ve zorlu yola kıymetli ekibim ile birlikte çıkmış bulunmaktayım” diyerek adaylığını duyuran Rafet Çetinel’in son açıklamasında belirttiği oluşmayan şartlar ise; Balıkesirsporlu taraftarlarda merak uyandırdı.

7 HAZİRAN CUMA

Bir taraftan bu ve benzeri soruların cevabını bekleyen kırmızı-beyazlı camia, 7 Haziran Cuma günü saat 16:00’da Karesi Alışveriş Merkezi’nde yapılacak ikinci toplantıda yeni başkanını aramaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here