DÜŞMESEYDİK İYİYDİ

0
223

20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 de Eyüpspor ile son maçımızı oynayarak ligimize veda edeceğiz.

Bursaspor, Kocaelispor, Menemenspor ile Balıkesirspor’umuzun ligden düşmeleri matematiksel olarak gerçekleşmiş oldu. Maddi ve manevi neler kaybettiğimizi yaşayarak hep birlikte göreceğiz.

Gönül istemezdi yakışmadı bu düşüş, inşallah düşüş devam etmez kalırız bir alt ligde hatta kalıcı olur iyice toparlanır çıkarız yukarıya yeniden.

Önümüzde ki hafta içinde 24 Mayıs Salı günü akşamı olağan genel kurul yapılacak, mevcut başkan yeni isimlerle başkanlığa aday olduğunu açıklamıştı, kongrenin başlama saatine kadar birçok şeyler değişebilir, sürprizler yaşayabiliriz. Başkan adayları birden çok olabilir, olmaya bilir de, birkaç güne çıkar meydana ayan beyan durumlar.

Geçip giden günler için birçok şeyler yazabilir, analizler yapabilir, kötü olan ne varsa dile getirerek günah, sevap hesabı yapabiliriz ama kime ne fayda, inşallah yaşatılanları, yaşananları unutmadan ders çıkarmayı becerebiliriz.

Düşmeseydik iyiydi ama tekrar bu lige çıkmak için ne maceralar yaşayacağız ne kahırlar çekeceğiz ne günahlara gireceğiz ne kalpler kıracak, kırılacağız, sinir harpleri yaşayacağız.

Aklımdan geçen birçok şey var da yazamıyorum, yazmak istemiyor canım en kötünün kötüsünü yaşadık her istatistikte.

Düşemeseydik iyiydi.

Baştan beri söylenen bütün beyan yalanlara hiç inanmadığım halde hep bir umut vardı içimde, olmayacağını hissettiğim, devre arasında düştüğümüzü kabullendiğim halde canım acayip derecede sıkkın, moralim hiç olamayacak kadar eksi değerlerde.

Bu berbat sonucu yaşayacakmışız ki yaşıyoruz, mucize gerek başkana göre düşme olmayacak oda bana göre imkansızdan öte düşmeseydik iyiydi.

Yazımı bile yazamadım istediğim gibi, İnsan bir şeyin kıymetini kayıp ettiğinde anlarmış, kıymetli olduğunu defalarca yazıp söylediğimiz halde anlatamadık inşallah bundan sonra ki süreçte hep birlikte anlarız. Anlayamadık mı? Aynen büyük gümbürtüyle düşüşe devam amatöre kadar.

Düşmeseydik iyiydi!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here