Kula ve ekibi

0
155

Balıkesir iş ve ticaret dünyasının unutulmaz ismi, Ticaret Borsası’nın efsane Başkanı merhum Faruk Kula’nın yetiştirip iş hayatına kazandırdığı genç iş adamı Rahmi Kula, babasından aldığı hayat dersleri ile yoluna emin adımlarla ilerliyor.

Kişiliği, karakteri ile örnek olan genç işadamı Rahmi Kula, zengin-fakir demeden Balıkesir’e katkısı olan herkesin cenazesine de, açılışına da, düğününe de katılarak takdir topluyor.

Balıkesir Ticaret Odası’nın geçtiğimiz Cuma günü yapılan seçimlerine rakipsiz giren ve genç ekibiyle 20 Meslek Komitesinin tamamını kazanan Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula başkanlıkta 2. dönemine başlıyor.

Vali Hasan Şıldak, Balıkesir Büyükşehir  Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, oda ve borsa başkanları ile yakaladıkları uyumla Balıkesir’de ‘Marka Şehir Balıkesir’ projesine önemli katkılar veren Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula’nın yeni dönemde de başarılı çalışmalara imza atmasını bekliyorum.

Balıkesir’de 2023 yılı için ortaya koydukları 1 milyar dolar ihracat hedefini 1 yıl önceden 2022 sonunda yakalayacaklarını söylemesi de bunu gösteriyor.

Başkan ve Kula ve genç ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here