Küçükkapdan’a teşekkür

0
81

Balıkesirspor Baltok Başkanı Mustafa Bahçeci ve Yönetim Kurulu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan’ı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret hakkında görüşlerini açıklayan Başkan Mustafa Bahçeci, “Bugün gerek sosyal medya, gerekse yazılı basında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan hakkında çıkan bazı haberlere şahit olduk. Genel sekreterimizin sosyal medya hesabı üzerinden geçmiş dönemde yaptığı bir paylaşımından dolayı çok sayıda eleştiriye maruz kaldığını gördük. Kulübümüze maddi ve manevi desteğini geldiği ilk günden itibaren esirgemeyen Sayın Küçükkapdan’a bu nedenle ziyarette bulunduk” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkapdan’ın daha önce Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğunu hatırlatan Bahçeci, “Biz Genel Sekreterimize verdiğimiz 10 numaralı Balıkesirspor forması ile artık onu Balkesli yaptık. Sayın Küçükkapdan nasıl geçmiş dönemlerde Ümraniyespor’un hakkını savunduysa bundan sonra Balıkesirspor’un menfaatleri için mücadele edecektir. Ben kendisine bize bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here