Kula’dan Kafaoğlu’na Tam Destek

0
24

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, şehirde birlik beraberlik mesajı veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun hiçbir zaman yalnız olmadığını söyledi. Kula, “Biz laf üreten insanlar değiliz, biz icraat üretmeyi severiz. Önümüzdeki günlerde birlik beraberliğin önünde de hiçbir şeyin duramayacağını da göreceksiniz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ticaret Borsası ve İl Tarım Orman Müdürlüğü arasında imzalanan ‘Balıkesir Kuzusu’ protokolünde konuşan Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, şehirde birlik beraberlik mesajı veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na tam destek verdi, her zaman yanında olacaklarını söyledi.

“LAF DEĞİL İCRAAT ÜRETİYORUZ”

Borsa Başkanı Kula, “Balıkesir’de birlik beraberliğin her geçen gün ne kadar önemli olduğunu önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz. Biz laf üreten insanlar değiliz, biz icraat üretmeyi severiz. Önümüzdeki günlerde birlik beraberliğin önünde de hiçbir şeyin duramayacağını da göreceksiniz. Bu şehirde birlik beraberlik mesajı veren belediye başkanı hiçbir zaman yalnız değil. Bizler de her zaman sonuna kadar yanındayız. Bu şehri birlik beraberlik içerisinde daha iyi yerlere götürmek için elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğimizi sizin de bilmenizi isterim. Başkanın bildiğini tahmin ediyorum. Konu Balıkesir ise, herkesin payını, pastasını biraz daha çoğaltabilmek uğruna bizler de temsilci olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here