Dursunbeyliler festival’de buluşacak

0
583

Dursunbey Belediyesi 24 Ağustos’ta Dursunbey dışında yaşayan binlerce Dursunbeyliyi ikinci kez Saz Mesire alanında yapılacak olan dev organizasyonda bir araya getirecek. Ünlü isimlerin de renk katacağı festivale binlerce Dursunbeylinin katılması bekleniyor.

Dursunbey dışında yaşayan Dursunbeyliler, 24 Ağustos’ta bir araya gelecek. Kurban Bayramının 4’ncü günü gerçekleşecek olan festival kapsamında birçok sürpriz etkinlik Dursunbeylilerle buluşacak.

Bu dev organizasyon için çalışmalara aylar öncesinden başlayan Dursunbey Belediyesi 24 Ağustos saat 14:00 ile akşam 20:00 arasında piknik ve festival organizasyonunu gerçekleştirecek.

Piknikte Saz’a kurulacak olan dev sahnede birçok etkinlik gerçekleşecek. Ünlü sunucu Demet Erdem’in sunacağı etkinlikte, yarışmalar, oyun ve şişme oyun alanları hizmet verecek. Etkinlikte ayrıca dans grupları, Kılıç Kalkan ekibi, Barana ekibi gibi birçok grup gösterilerini gerçekleştirecek.

20 METRELİK MANGAL KURULACAK

Öte yandan Saz Mesire alanına kurulacak olan çadırlar da vatandaşların hizmetine sunulacak. Binlerce hasırın dağıtılacağı etkinlikte 20 metrelik mangal kurulacak. Vatandaşlara ekmek arası köfte ikramı yapılacak olan etkinlikte gün boyu da çeşitli ikramlar olacak. Müzik ve eğlencenin tavan yapacağı güne Dursunbey dışında kurulan dernekler geçen yıl olduğu gibi bu yılda destek verecek.

GENÇLERİ COŞTURACAKLAR

Çeşitli reklam platformları ile duyurulacak olan bu dev etkinlik için Dursunbeylilerin yoğun yaşadığı yerlerde geçtiğimiz yıl olduğu gibi billboard, afiş çalışması gerçekleşecek.

Etkinlik akşamı son yıllarda hit parçaları ile listelerde ilk sıralarda yer alan Derya Uluğ ve Bahadır Tatlıöz sahne alacak. Dursunbey’den ve Dursunbey dışında yaşayan binlerce Dursunbeylinin katılması beklenen etkinlik için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here