Yavuz, kültür ve turizm çalışmalarını inceledi

0
192

Bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Balıkesir’e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Vali Hasan Şıldak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’ı ziyaret etti.

Vali Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın da bulunduğu ziyaret anısına Bakan Yardımcısı Yavuz’a hediye takdim etti. Şıldak, Balıkesir’in turizm potansiyelinin geliştirilmesi için yapılacaklar üzerine sohbet edilen ziyaret dolayısıyla Bakan Yardımcısı Yavuz’a teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’ı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ile birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Çamlık’taki  BALMEK Atölyelerinde yapılan çalışmaları inceledi, Kuva-yi Milliye Müzesi’ni ziyaret etti, Sındırgı’da Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’tan dünyaca ünlü Yağcıbedir Halıları hakkında bilgi aldı. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here